Autorki

Agnieszka Grzegorzewska-NiełacnaAgnieszka Grzegorzewska-Niełacna
Chrześcijanka, polonistka, miłośniczka książek, gór, przyrody i rękodzieła. Introwertyk. Początkująca żona.
Ania FusieckaAnia Fusiecka
Zapominalska-realistka, która stara się myśleć optymistycznie. Z zawodu fizjoterapeutka – zachwycona tym jak Bóg uczynił człowieka. Od wielu lat, szczęśliwa żona Tomka i mama Estery, Jakuba i Dawida.
Ania Pacyniak
Ania Pacyniak – żona Dawida, mama Agaty, Kostka i Marty. Z urodzenia warszawianka, z wyboru wrocławianka. Wiele lat temu usłyszała o tym, dlaczego Jezus umarł na krzyżu i oddała Jemu swoje życie. Decyzji tej nie żałowała ani przez chwilę.
Dorota BlumczyńskaDorota Blumczyńska
Żona Bartka i mama Łucji oraz Remika. Ukończyła teologię oraz psychologię. Obecnie mieszka we Wrocławiu, dzieląc swój dzień na pisanie i opiekę nad dziećmi. Resztki czasu próbuje przeznaczać na kontemplowanie Boga i jego stworzenia. Wielbicielka przyrody, ziół i dobrych opowieści.
Lucyna SeredyńskaLucyna Seredyńska
Od 30 lat żona tego samego męża Grzegorza, mama dorosłych synów i córki, z zawodu nauczycielka niemieckiego, z powodu przyjemności czytania literatury – polonistka, z powodu Jezusa pasjonatka ewangelizacji poprzez słowo i życie. Lubi jazdę rowerem i pływanie kajakiem, ruch na świeżym powietrzu i dobrą kuchnię, kwiaty na tarasie i filmy o belfrach, poznawanie nowych ludzi – bardziej od nieznanych krajów.
Magdalena Chrzanowiecka
Młodsza asystentka ds. Niemożliwych. Była powiązana z Ruchem Chrześcijańskim Mt28  i Projektem The Four Poland. Uwielbia poznawać Boże Słowo, kawę, taniec, zabawy słowem, literaturę wszelkiej maści i wschody słońca na plaży. Po mieście pomyka w trampkach i ze słuchawkami w uszach. Zawsze z uśmiechem i zawsze o dwa kroki do przodu. Biega, bo lubi.
Marta KarelMarta Karel
Z natury perfekcjonistka, z wykształcenia germanistka, nałogowa pochłaniaczka książek. Szczęśliwa żona Wojtka i mama Zuzi, Olafa i Basi. Dzięki rodzinie i przyjaciołom uczy się doceniać piękno spontaniczności.